Creative Charity Evening

Мистецький вечір на честь Народного артиста України Богдана Ступки та благодійний аукціон, метою якого є збір коштів на зведення пам’ятника актору.

В рамках події відбувся  аукціон з представленими особистими речами відомого актора, винами з його приватних колекцій, роботами відомих митців, художників та скульпторів. Усі кошти з нього пішли на майбутнє зведення пам’ятника.

Богдан Бенюк, Ольга Сумська і Віталій Борисюк, Анатолій Гнатюк, Олег Скрипка, Олег Собчук (гурт “Скай”), Сергій Танчинець (гурт “Без обмежень”), Андрій Романенко та Ніна Матвієнко – кожний зірковий гість розповів свою особисту історію, яка пов’язана з Богданом Сільвестровичем, та виконали ексклюзивні моновистави. Зі своїми композиціями до відомих театральних постановок та саундтреків в українському кіно завітав українській піаніст Андрій Соловйов – засновник українського фестивального руху “SOLOVIOV ART”, композитор та аранжувальник. Спеціальний творчий сюрприз підготували організатори та ведучі заходу – Остап та Дмитро Ступки. – 

Подія відбулась за підтримки партнерів: ПриватБанк, Visa, GurammaModernAsia, Perl – студія декору.